Hakkımızda

Gelişim medikal, cerrahi branşlara ürün sağlamak üzere, 1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, uzun bir süre, Ortopedi, Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Doğum ve Plastik Cerrahi gibi, Cerrahi branşlar ile, Girişimsel Radyoloji, Hematoloji, Algoloji gibi cerrahi olmayan branşlara yönelik, yeni nesil, minimal invaziv, ürün grupları çalışmış, güncel olarak da bu alanların bazılarında, halen sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

2000 yılından bu yana, üretici firma konumunda yer alan firmamız, Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde, 3000 metrekare kapalı alanda,Temiz Aralıklı Kateterizasyon (TAK) işleminde kullanılan, “Hidrofilik Üriner Kateter” üretimi yapmaktadır.

Firmamız, üretici firma ünvanının yanında, mevcut faaliyetlerini, Sağlık Bakanlığı’nın, “yetkili tıbbi cihaz satıcısı” ünvanıyla birlikte yürütmektedir. Bu kapsamda tam zamanlı çalışan,  satış ve tanıtım elamanlarımız ile klinik destek elamanlarımız, Sağlık Bakanlığı’nca verilen uygunluk sertifikasyonlarına sahip olup, ISO 9001:2008 kalite belgesi ve CE sertifika belgesiyle faaliyet göstermektedir. Firmamız, ülkemizdeki tüm sağlık sunucularına, direkt ya da alt bayiler aracılığıyla ulaşabilmekte ve bu yapıyı sürekli güncelleyerek, pazarın değişim talebine anında yanıt verebilmektedir.

Vizyonumuz

Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya  tandartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla GELİŞİM MEDİKAL markasını  pazarda aranır bir firma konumuna getirmektir.

Misyonumuz

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek ” güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.